Nasıl Çalışır?

Yemeğini seç

Dünya mutfaklarından esinlenerek yarattığımız birbirinden farklı ve lezzetli menüler arasından seçimini yap. Seçtiğin menünün zorluk seviyesi ve pişirme süresi göstergeleriyle sana göre en uygun yemek pişirme tecrübesini yaşamaya hazır ol. Mijote sana zorluk seviyesinin yüksek olduğu menüleri denetirken yeni teknikler öğrenip kendini geliştirmene olanak sağlar.

Alerjen bilgilerini ve besin değerlerini görerek beslenme düzenine en uygun olan menüyü tercih edebilirsin. Düzenli olarak yenilenecek menülerimizle birlikte sofranda her zaman yenilik yapmaya açık ol. Kişi sınırlaması olmadan ister 1 ister daha çok şeklinde sipariş verebilirsin. Fakat unutmayın ki, hayat paylaşınca güzel.

Paketini aç

Sen siparişini verdikten sonra biz gerekli tüm malzemeleri senin için en pratik olacak şekilde hazır hâle getiriyoruz. Her bir ürünü tazeliğini koruyacak ve hijyen şartları açısından en güvenilir şekilde paketliyoruz. Vakumlu gıda poşetlerinde korunaklı olarak hazırlayıp en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Siparişini 1 gün sonrasından itibaren istediğin tarihte ve seçeceğin zaman aralığında teslim ediyoruz. Mijote paketinizi aldıktan sonra yemeğini pişirene kadar ürünlerini buz dolabında muhafaza etmeyi lütfen unutmayın.

Yemek yapmanın zevkini yaşa

Kutudan çıkan açıklayıcı ve fotoğraflı yemek kartları sayesinde tek yapman gereken gerekli adımları takip etmek. Market alışverişine gitmek ve ön hazırlığı yapmak gibi yemek yapımının meşakkatli adımlarını atlayacak ve yeni şeyler pişirmenin keyfini çıkaracaksın.

Her şey porsiyonluk olarak ayarlanmış ve soyulup, dilimlenmiş hâlde geldiği için geriye hiç atık malzeme kalmayacak. Bu sayede hem bilinçli bir şekilde tüketmiş hem de temizlik süresinden de ciddi bir tasarruf sağlamış olacaksın. Mijote ile yemek yapmak artık çok daha kolay ve eğlenceli.